Personal

Vår Personal

Vem som helst får inte jobb hos oss

Utvecklingen inom bilindustrin går snabbt. Och det ställs höga krav för att få bli en auktoriserad bilverkstad. Våra mekaniker och verkstadstekniker är service minded och genomgår kontinuerligt utbildningar för att alltid vara uppdaterade på den senaste tekniken.

Imran Ali

Försäljning och verkstadsansvarig

070 7907559 
imran@iabil.se

Pernilla Ali Björndalen

Administration & Garanti

073 6246046 
pernilla@iabil.se

Niklas Waern

Försäljning person & transportbilar

0735-30 44 75
niklas@iabil.se

Marcus Bergendal

Kundmottagare/Servicerådgivare

0521-14 260
marcus@iabil.se 

Naveen Polampalli

Kia Mastertekniker

0521-14 260 
naveen@iabil.se

Charbel Roumi

Tekniker El/Hybrid

0521-14 260 
charbel@iabil.se

Hammad Alkhafaji

Servicetekniker

0521-14 260 
hammad@iabil.se

Vi använder cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.
Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies. Vad är cookies?